Category Edukacja przyszłości w Szklarskiej Porębie

Harmonogramy wsparcia dla Projektu pt. Edukacja Przyszłości w Szklarskiej Porębie semestr luty 2022- czerwiec 2022

dyże logo dolnyśląsk, flaga

Semestr luty 2022-czerwiec 2022:  Harmonogramy wsparcia dla Projektu pt. Edukacja Przyszłości w Szklarskiej Porębie współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Harmonogram EPSZ pdf

 Harmonogram – Edukacja Przyszłości w Szklarskiej Porębie

Zad nr.1 2022r...

Więcej...

Harmonogramy wsparcia dla Projektu pt. Edukacja Przyszłości w Szklarskiej Porębie

dyże logo dolnyśląsk, flaga

 Harmonogramy wsparcia dla Projektu pt. Edukacja Przyszłości w Szklarskiej Porębie współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zadanie nr 1.

 

Zad nr.1 2021r.-harmonogram form wsparcia

 

Więcej...

Fundacja Art Projekt wraz z Powiatem Karkonoskim rozpoczyna realizację projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego pt. Edukacja Przyszłości w Szklarskiej Porębie

dyże logo dolnyśląsk, flaga

Fundacja Art Projekt wraz z Partnerem Powiatem Karkonoskim otrzymała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego na realizację projektu edukacyjnego pt.:  Edukacja Przyszłości w Szklarskiej Porębie. Celem projektu jest:

Wzrost poziomu jakości i atrakcyjności edukacji w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie poprzez: wprowadzeni...

Więcej...